Відновлення освітнього процесу

Date: 16 листопада 2021 о 11:12, Refreshed 16 листопада 2021 о 11:32

Комунальний заклад «Нобельський ліцей»

Локницької сільської ради

вул. Центральна,26, с. Нобель, Вараський  район, Рівненська область, 34013, тел./факс (03632) 4-45-32

E-mail: Nobel_znz@ukr.net

Наказ

12.11. 2021року                                                                           №  101

Про відновлення освітнього процесу

у 5-10-х класах з 15.11.2021 року

та режим роботи освітнього закладу

після завершення карантину

На виконання статей 26,66 Закону України «Про освіту», статей 10,11 Закону України «Про повну загальну середню освіту»  відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу   Постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)»,  протоколу № 18   засідання   комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Локницької сільської ради від 12.11.2021 «Про відновлення навчання в закладах загальної середньої освіти, де провакциновано 100 відсотків учителів» та на основі рішення педагогічної ради № 4 від 12 листопада 2021 року «Про відновлення освітнього процесу»

НАКАЗУЮ:

1.Відновити з 15листопада.2021 року освітній процес у закладі освіти для 5-10-х класів.

2.Дотримуватись  внутрішкільного  режиму  роботи  освітнього  закладу  на  2021 –2022 навчальний  рік.

3.Адміністрації  ліцею:

3.1.Проводити  роз'яснювальну  роботу  з  персоналом  та  здобувачами  освіти  щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (COVID-19) серед персоналу або здобувачів освіти.

3.2.Дотримуватись алгоритму дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти.

3.3.Не допускати  до  роботи  персонал,  визначений  таким,  який  потребує  самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.

3.4.Провести  інструктажі  для  працівників  щодо  запобігання  поширенню  корона вірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

3 .5.Допуск до роботи персоналу закладу освіти здійснювати за умови використання засобів індивідуального  захисту  (респіратора  або  захисної  маски,  у  тому  числі  виготовлених самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром. Працівники  із  ознаками  гострого  респіраторного  захворювання  або  підвищеною температурою тіла понад 37.2 С не допускаються на робоче місце.

4.Педагогічним працівникам:

4.1.Перед початком занять проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби;

4.2.В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби у здобувачів освіти, за відсутності батьків,  повідомити  медичного  працівника   здобувачів освіти  тимчасово  ізолювати  в  спеціально  відведеному  приміщенні  закладу  (Санітарна кімната), інформувати батьки (інших законних представників).

4.3.На уроках фізичної культури не використовувати речі спільного користування (м’ячі, скакалки тощо); проводити усі фізичні вправи на відстані не менше 1,5 метра один від одного.

4.4.За  можливості  забезпечити  проведення  занять  з  окремих  предметів  на  відкритому повітрі.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директорка ліцею:                                                 Надія ПРОНЕВИЧ

Ознайомлено шляхом колективного зачитування.

засідання  педагогічної ради

КЗ «Нобельський лійей» Локницької сільської ради

Голова педагогічної ради,  директор ліцею:               Проневич Н.М

Секретар ради ліцею:                                                     Шкльода Т.В

Присутні: 17 осіб

Порядок денний:

1. Про розгляд рекомендацій комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Локницької сільської ради, про відновлення освітнього процесу для здобувачів освіти 5-10 класів

(доповідач Проневич Н.М.)

2. Про організацію освітнього процесу з 15.11.2021 р.

(доповідач Прохорович Н.П.)

І. СЛУХАЛИ:

Проневич Н.М диреторка ліцею, яка зазначила, що відповідно  до рішення засідання   комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Локницької сільської ради від 12.11.2021 року   (Протокол  № 18) « Про відновлення навчання в закладах загальної середньої освіти де провакциновано 100%  вчителів» і запропонувала відновити з 15.11.2021 року освітній процес в закладі освіти для 5-10 класів у зв’язку з тим, що в закладі про вакциновано 100 % працівників.

ВИСТУПИЛА:

Прохорович Н.П. заступник директора ліцею з НВР, яка запропонувала , що з урахуванням поточної епідемічної ситуації та рекомендацій  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Локницької сільської ради з 12.11.2021 року відновити освітній процес в закладі з 15.11.2021 року для  здобувачів освіти 5-10 класів

УХВАЛИЛИ:

1. Взяти до відома рішення  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Локницької сільської ради

1. Відновити з 15.11.2021 року освітній процес в закладі освіти для 5-10 класів

Голосували: «за» - 17; «проти» - немає